o značce - SÍŤOVĚ FILTRY

SÍŤOVÉ FILTRY
Title
Přejít na obsahNěmecká firma Mudra Akustik, člen High-End-Society, se již před desítkami let specializovala na filtraci HF rušení v síti : EMI ( electromagnetic interference ) a
RFI ( radiofrequency interference ). Filtry mají klasifikaci EN - 61800-3/A11 a odpovídají tím pádem také běžnému označení EMC ( electromagnetic compatibility ).

Těchto rušení v posledních létech rapidně přibývá, původcem jsou především levné nabíječky a spínané, digitální zdroje všech mobilů, tabletů či notebooků a dalších IT zařizení.
V neposlední řade ale také velké průmyslové provozy, elektrifikované dráhy, městská elektrická doprava a rozhlasová, či televizní vysílání nebo rádiová komunikace.

Filtry značky Mudra Akustik jsou speciální produkty pro hifi a highendovou techniku, dají se ale úspěšně použít např. na video nebo v IT branži.
Díky mezinárodním výstavám ( High-End-Audio ) jsou produkty Mudra Akustik zastoupené na všech kontinentech a ve specifických provedeních dle státu nebo přání zákazníka.

Základní paleta produktů  Mudra Akustik začíná se zásuvkovými lištami, na přání vybavené AC a DC filtry i s přepěťovou ochranou SPD ( surge protection device ) - řada LS ECO a LS

Vyšší skupinou jsou pak dvoucestné filtry a moduly s variabilními funkcemi, včetně dělících traf a sestavením dle potřeb zákaznika - PMS moduly

Nejvyšší řada hightech AC a DC filtrů s příslušenstvím, opět s variabilním vybavením dle high-endové audio techniky, nese označení PX systémy.
Tyto mají trojcestnou technologii s "military" certifikací a dělící trafa různých výkonů.

Přepěťová ochrana ( mimo základní lišty ), stíněné korpusy a highendové kabely jsou u všech produktů Mudra Akustik samozřejmostí, zrovna jako powerCON a Schuko armatury.

Nabídku Mudra Akustik zaokrouhlují speciální síťové kabely, od standartních až po highendové, délka a terminály mohou být i na přání.
Každý ze základních produktů má vstupní síťový kabel včetně.


Obrázky jsou orientační a mohou se odlišovat od originálu. Řídí se dle objednaného provedení.                                                       průběh tlumení rušení                                     modré tlumení symetrické, zelené asymetrické


© 2024.  Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah